Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractata doreste sa achizitioneze 45 buc de registre agricole 2020/2024, format 25x35 cm cu 50 gospodarii, 16 pagini pentru fiecare gospodarie ,total 800 pagini, coperta personalizata, interior cusut si cotor intarit cu panza , inclus sigiliu
- Număr anunț
- DA25379226
- Autoritate contractantă
- COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
- Furnizor / câștigător
- KOSEL DUE SRL (CUI 35791757)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475 RON
- Valoare atribuită
- 2.475 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.