Atribuită
Cumpărare directă
1 PA205733504 GLETUL MESERIASULUI 20KG ADEPLAST 4.00000 S 2 LV777111442755 SPUMA PT. PISTOL 750ml 451004 BISON 2.000 buc 3 IS1503101703 SET FIXARE SANITARE 8X120 PROFIX 2.00000 set 4 TB065536120188 NIPLU MUFA 3/8" FE * 1/2 FI EFC-NMF38/12 EVERPRO 2.000 buc 5 IS1503101503 SET FIXARE WC 6X80 PROFIX 3.00000 set 6 IS194900105238 RACORD FLEXIBIL 60cm 1/2-1/2 TUCAI TE-MA SERVICE 1.000 buc 7 LV01102102688276 VOPSEA ALBASTRA MARCKY 3.5L MARCHIM 1.000 buc 8 TB315536115914 NIPLU 1/2 32MM EFC-N1232 EVERPRO 3.000 buc 9 TB035536103287 COT PP 32X45 AXA 1.000 buc 10 PA741070608 ADEZIV PT GRESIE/FAIANTA INT CM9 25KG HENKEL 1.00000 S 11 IS474405102145 REZERVOR SEMI-INALTIME AP110 GEBERIT SENSO 1.000 buc
- Număr anunț
- DA25375405
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,60 RON
- Valoare atribuită
- 285,60 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.