Atribuită
Cumpărare directă
ILTRU ULEI DUSTER BUC 5 / 23.53 LEI/BUC FILTRU AC DUSTER BUC 5 /37.82 LEI/BUC FILTRU AER DUSTER BUC 5 /37.82 LEI/BUC FILTRU COMBUSTIBIL BUC 5 /79.84 LEI/BUC PLACUTE FR LOG 2006 BUC 10 /79.84 LEI/BUC BIELETA CV DUSTER BUC 2 /142.86 LEI/BUC BUJII DUSTER BUC 8/67.23 LEI/BUC SEMERING PALIER BUC 1/38.5 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA25362726
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- DELCO STAR SRL (CUI 13184452)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.556,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.556,51 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.