Atribuită
Cumpărare directă
Hartie xerox A4 - 30 topuri; pix mina albastra - 10 buc.; dosar sina carton - 200 buc.; mine creion mecanic Rotring 0,5 mm - 2 buc. si 0,7 mm - 8 buc; capse 24/6 - 40 buc.; dosar sina pvc cu perforatii - 200 buc.; file protectie A4 - 10 seturi; stick 16G - 2 buc.; biblioraft plastifiat - 10 buc.; creion mecanic Rotring 0.7 mm - 5 buc.; registru intrare-iesire cartonat (conform model ce va fi transmis) - 4 buc.
- Număr anunț
- DA25353656
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,60 RON
- Valoare atribuită
- 954,60 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.