Atribuită Cumpărare directă

Colectarea separate, transportul separate si tratarea deseurilor similare reziduale generate de catre populatia din aria de administrare a UAT MANASTIREA, judetul Calarasi si institutiile publice in perioada 01.04.2020-30.04.2020 astfel: Tariful practicat pentru deseurile municipal reziduale este de 380.97 lei/to fara TVA colectarea se face din poarta in poarta.

Număr anunț
DA25369383
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.858,20 RON
Valoare atribuită
22.858,20 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.858,20 RON

din 22.858,20 RON estimat