Atribuită Cumpărare directă

Detergenti

Număr anunț
DA25391044
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.914,46 RON
Valoare atribuită
11.914,46 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.914,46 RON

din 11.914,46 RON estimat