Atribuită Cumpărare directă

Aparat automat pentru acoperirea pantofilor Avantaje: • Elibereaza automat, taie si comprima pelicula PVC - pelicula acopera rapid partea de jos a incaltamintei • Rapid si eficient • Durabil • Acoperitorile rezultate sunt rezistente si confortabile • Pelicula PVC este ecologica si poate fi reciclata • O rola permite eliberarea a circa 1000 acoperitori • Rola se poate inlocui usor, timpul de inlocuire fiind de circa 30s • Pastreaza podelele curate si evita riscul de infectie incrucisata • Afisaj digital si indicatori acustici Date tehnice: • Capacitate acoperitori: circa 1000 bucati • Voltaj: 230 ± 5V • Consum: 1300W • Timp pre-incalzire: circa 120s • Eliberare pelicula: 3-5s • Formare acoperitori: 2-3s • Material carcasa exterioara aparat: ABS • Dimensiuni aparat: 80 x 44.5 x 33cm • Greutate aparat: 24kg

Număr anunț
DA25357162
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat