Atribuită Cumpărare directă

macara Mercedes set ambreiaj Logan supapa injector Logan supapa EGR Mercedes simering arbore Logan

Număr anunț
DA25379301
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.126,04 RON
Valoare atribuită
3.126,04 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.126,04 RON

din 3.126,04 RON estimat