Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta, conform Legii 319/2006 art.8,alineat 4;art.9,alineat 1,litera b si alineat 2;HG 1425/2006 art.15 si Ordin MAI 163/2007,art.6,coraborat cu legea 307/2006 art.27. Contractul de prestari servicii include : - revizuire documentatie SSM si PSI ; - intocmire tematici instruire securitatea muncii si PSI ; - completare fise individuale instructaj SSM si PSI Pretul mentionat este pentru prestarea serviciilor pe un semestru ; nu suntem platitori de TVA.

Număr anunț
DA25361838
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
Tudorache Gh. I. Ionel (CUI 42324240)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat