Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneza manusi de examinare din nitril, nesterile, de uz general, pentru o singura utilizare, sunt ideale pentru orice fel de examinare medicala. nu sunt pudrate, ambidextre, moi- protejeaza de substante nedorite sau periculoase - se imbraca usor si nu aluneca -Marimi: M, L precum si tablete clor efervescente.
- Număr anunț
- DA25357892
- Autoritate contractantă
- Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,88 RON
- Valoare atribuită
- 242,88 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.