Atribuită
Cumpărare directă
RE 119 - Utilaj de curățat cu înaltă presiune, compact, 125 bar Utilaj compact de curățat cu caracteristici suplimentare de calitate. Mâner suplimentar din aluminiu pentru transport, diametru mai mare al roților, furtun din oțel ranforsat de 8 m, suport pulverizator deosebit de confortabil, mâner telescopic din aluminiu, capac frontal rabatabil cu spațiu de depozitare cu duză, cuplă rapidă la ieşirea de înaltă presiune. RE 119 - 1 buc x 1151.26 lei Cupla rapida - 2 buc x 7.56 lei filtru - 1 buc x 71.43 lei furtun 3/4" 25 metri - 1 buc x 68.07 lei conector - 1 buc x 2.52 lei robinet 3/4 - 1 buc x 15.97 lei
- Număr anunț
- DA25369964
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 42924730-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.648,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.648,74 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.