Atribuită
Cumpărare directă
Internet 445 lei;telefonie 240 ei; Tv-600lei-sume fara TVA = total 1285 lei fara TVA/pachet 1285 lei fara tva/pachet x 9 luni = 11.565 lei fara tva (durata 01.04.2020-31.12.2020) cu posibilitatea de prelungire pana la data de 30.04.2021 prin act aditional, cu acordul partilor, in conditiile existentei resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie. 1285 lei/pachet x 4 luni = 5140 lei fara tva (01.01.2021-30.04.2021)
- Număr anunț
- DA25387285
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.565 RON
- Valoare atribuită
- 11.565 RON
- Data publicării
- 28.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.