Atribuită Cumpărare directă

Ochelari Protectie

Număr anunț
DA25394167
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
TRANSFER EXPERT LOGISTIC S.R.L. (CUI 38917931)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat