Atribuită Cumpărare directă

426/26.03.2020(RAR Brasov) REVIZIE CU SCHIMB DE ULEI SI FILTRE ULEI,AER,POLEN SI COMB

Număr anunț
DA25388928
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
AUTOKOV SRL (CUI 11735849)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,81 RON
Valoare atribuită
438,81 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,81 RON

din 438,81 RON estimat