Atribuită Cumpărare directă

VAR ECOPLAST 8,5L 2BUC X 76.4706 AMORSA CASABELLA 1L 2BUC X 4.9580 GLET CT 127 20KG,CERESIT 2BUC X 32.6891 VRAC:MORTAR TENCUIALA KLASIKO ADEPLAST 5KG X 0.5042 RIGIPS KNAUF 12,5 (GKB 12.5) 1 BUC X 18.9076

Număr anunț
DA25363546
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,67 RON
Valoare atribuită
249,67 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,67 RON

din 249,67 RON estimat