Atribuită Cumpărare directă

Oferta la anuntul de publicitate nr. ADV1136332/17.03.2020 – placa retea fibra optica

Număr anunț
DA25381299
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
INTEGRAT IT S.R.L. (CUI 23726151)
Cod CPV
30237135-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.135 RON
Valoare atribuită
18.135 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.135 RON

din 18.135 RON estimat