Atribuită Cumpărare directă

inchiriere a 2 echipamente de filtrare si de racire a apei potabile pentru sediul AJOFM Iasi din Iasi, str. Cucu, nr. 1 si pentru sediul ALOFM Iasi din Iasi, str. Garabet Ibraileanu, nr. 4, pentru o perioada de 9 luni.

Număr anunț
DA25378641
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
Furnizor / câștigător
TRITON ECOSTYLE SRL (CUI 15950572)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat