Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie de permanenta pentru cladiri/constructii, 5 zile/saptamana, 10 ore/zi si oricand apar situatii de urgenta - la pretul de 2.700 Ron/luna - 12 luni, incepand de 01.04.2020

Număr anunț
DA25374614
Autoritate contractantă
Comuna Sic (CUI 4617689)
Furnizor / câștigător
ZSAND 95 BUSINESS S.R.L. (CUI 42260235)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.400 RON
Valoare atribuită
32.400 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.400 RON

din 32.400 RON estimat