Atribuită
Cumpărare directă
Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic", 60 litri - 600x700 mm, 35 microni-In conformitate cu Ord. MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012 PRET DE PRODUCATOR!! - Culoare galben; - Termosudura dubla, continua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 600x700x0,035mm - Imprimati cu pictograma "Pericol biologic",Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic", 120 litri - 700x1000 mm, 60 microni, ADR Iprochim-,Saci negri menajeri, 120 litri - 700x1050 mm, 45 microni,Saci negri menajeri imprimati "Deseuri nepericuloase", 35 litri - 500x520 mm, 35 microni,Saci impermiabili pentru cadavre
- Număr anunț
- DA25396220
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.380 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.