Atribuită Cumpărare directă

IPJ Constanta intentioneaza sa achizitioneze servicii de intretinere in garantie pt auto MAI 46576

Număr anunț
DA25387564
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,91 RON
Valoare atribuită
689,91 RON
Data publicării
29.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,91 RON

din 689,91 RON estimat