Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Cartus toner compatibil RedBox CE278A/CRG-726/CRG-728 2.1K HP LASERJET HP-240566 Buc 10 135.13 Cartus toner compatibil redbox CF283A 1.5K HP LASERJET PRO M125NW HP-240567 Buc 15 135.13 Cartus toner compatibil RedBox CB435A/CB436A/CE285A/CRG-712 2K HP LASERJET HP-240542 Buc 2 135.13 Cartus toner compatibil Certo New Q2612A/FX10 univ HP LASERJET 1010 HP-240088 Buc 3 135.13 Cartus Toner P3260DN P3260DN Buc 4 590
- Număr anunț
- DA25383279
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.413,90 RON
- Valoare atribuită
- 6.413,90 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.