Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 5L 1buc*31.93lei,CLOR 1L 10buc*4.20lei,MANUSI CHIRURGICALE 5buc*25.21lei MASCA MEDICALA 50buc*5.88lei,BIOCID 20L 1buc*400.00lei,DEZINFECTANT MAINI 2buc*16.81lei,dezinfectant maini 1L 2buc*100.00lei,LAVETA BUMBAC 20buc*0.59lei,LAVETA MICROFIBRA 5buc*4.62lei,HARTIE IGIENICA 1buc*8.40lei,ROLA 100M 3buc*7.56lei
- Număr anunț
- DA25379932
- Autoritate contractantă
- Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.193,70 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.