Atribuită Cumpărare directă

Manusi unica folosinta hygostar 6 36,4 218,4 Masti TX-BBC 70 3,9 273 Gel antibacterian 12 32 384 Sapun antibacterian 5L 1 69 69 Set patroane cerneala 1 10 10 Kit vizitator (masac, 4 manusi, 4 botosei, 2 capeline, 1 Halat) 15 18 270 1608,4

Număr anunț
DA25401869
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224,40 RON
Valoare atribuită
1.224,40 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224,40 RON

din 1.224,40 RON estimat