Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea produselor de birotica și papetărie este necesară pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției., constand in: ROLA FAX BUC 3, TONER HP Q 2612A BUC 3, HARTIE COPIATOR A4 TOP 25, DOSAR PVC BUC 20, FLUID CORECTOR KORES BUC 3, CREION GRAFIC OP BUC 12, DECAPSATOR BUC 4, BURETIERA SIMPLA BUC 5, DOSAR SINA BUC 50, MAPA CARTON ELASTIC MARE BUC 10.

Număr anunț
DA25386589
Autoritate contractantă
COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,55 RON
Valoare atribuită
573,55 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,55 RON

din 573,55 RON estimat