Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: post-it 76x76mm buc 5 x 2.10 corector banda buc 4 x 6.30 pix gel buc 15 x 1.26 pix gel Disparel buc 20 x 3.78 folii pvc top 2 x 8.40 scotch 48x66mm buc 1 x 3.19 scotch 19x33mm buc 2 x 1.68 creion buc 4 x 0.84 separatoare carton top 3 x 12.61 marker tabla buc 2 x 2.52 registru A4 96 file buc 10 x 10.92 USB 16 GB buc 6 x 32.77 rola fax buc 10 x 6.30 plic burduf buc 100 x 1.01 plic C6 buc 100 x 0.084 plic C4 buc 100 x 0.25 plic C5 buc 100 x 0.17 alonje buc 75 x 0.25
- Număr anunț
- DA25370625
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.713,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.713,87 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.