Atribuită
Cumpărare directă
CUTIT HYDRO 802X423.40 LEI FILTRU ULEI VIKING MT 6127 ZL-2X77.43 LEI SET CUTITE VIKING MT 6127.1 ZL- 1X546 LEI BUJIE NGK HONDA- 4X25.01 LEI AUTOCUT 46-2- 4X129.24 LEI CUTIT DEFRISAT IN STEA FS 300/360/480-3X125.40 LEI FILTRU DE AER FS 300/480 STIHL-2X25.21 LEI SORB BR/FS/BG/BT- 2X21.01 LEI DISC ROTATIV FS 300/360 - 2X37.82 LEI VASELINA 80G-ECT STIHL- 20X25.20 LEI ECO TAXA MEDIU VASELINA 80G-20X0.01 LEI DEMAROR FS480-1X161 LEI ULEI STIHL 1 LITRU Vr-ECT- X24.10 LEI ECO TAXA MEDIU ULEI 1 LITRU Vr-10X0.27 LEI Fir nylon motocoasa, rotund 2,7x896 m-1X399. LEI ULEI 3L LANT ForestPLUS +ect- 7X32.80 LEI ECO TAXA MEDIU ULEI 3L LANT- 7X0.81 LEI SINA DE GHIDAJ 45CM 3/8''1.5mm 18- 2X184. 87 LEI CUTIT LANT 3/8 1.5 RS-68X2.23 LEI FILTRU AER HUSQVARNA 575 XP-3X95 LEI PLASTIC PT GHIDAJ LANT-1X29.LEI SORB BENZINA KAWASAKI TJ35/45/53-3X21.01 LEI PILA ROTUNDA- 3X6.72 LEI FILTRU AER TORO TITAN ZX5420- 1X25.21 LEI CUTIT TORO 53 CM- 1X100.84 LEI ULEI HONDA 1L ECT-54 LEI ECO TAXA MEDIU ULEI HONDA 1L.0.27-+ 10X0.27
- Număr anunț
- DA25369907
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 34326100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.595,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.595,20 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.