Atribuită
Cumpărare directă
Manusi unica folosinta Nitril Latex de 3g, culoare alba, 200buc/cutie - livrare 7-9 aprilie 2020 Se vinde doar la multiplu de 200 buc Cantitate minima pe comanda 1000 buc Fabricat in China Certificatul CE se ofera DOAR in limba engleza Marimea S - 2000 Marimea M - 4000 Marimea L - 4000 Marimea XL - 2000
- Număr anunț
- DA25394269
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- QMOBILI SRL (CUI 27963649)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.