Atribuită Cumpărare directă

Rola plata 50 mm * 200 m - 4 buc x 25.60 Ron/buc Rola plata 75 mm * 200 m - 10 buc x 43.00 Ron/buc Rola plata 100 mm * 200 m - 5 buc x 55.30 Ron/buc Rola plata 150 mm * 200 m - 5 buc x 79.90 Ron/buc Rola pliu 250 mm * 100 m - 3 buc x 121.25 Ron/bu

Număr anunț
DA25405075
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572,15 RON
Valoare atribuită
1.572,15 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572,15 RON

din 1.572,15 RON estimat