Atribuită Cumpărare directă

MOTOPOMPA DE APA SEMI-MURDARA HONDA WX15 Motopompa de apa murdara HONDA WT 20 XK4 Motopompa apa murdara HONDA tip WT30X MOTOPOMPA DE APA SEMI- MURDARA WB30

Număr anunț
DA25377474
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.909 RON
Valoare atribuită
17.909 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.909 RON

din 17.909 RON estimat