Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE CARTUSE HP934/935, CARTUSE HP932BK/933C/933M/933Y, CARTUSE OKIC301/C321/MC332/MC342, Cartus106R03396

Număr anunț
DA25384530
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.407,60 RON
Valoare atribuită
6.407,60 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.407,60 RON

din 6.407,60 RON estimat