Atribuită Cumpărare directă

Arie de utilizare: adult, pediatric ( greutate copil peste 3kg ) Moduri de ventilare: VCV, PCV, PRVC, SPONT/CPAP+PSV, SIMV(VCV)+PSV, SIMV(PCV)+PSV, SIMV(PRVC)+PSV, BIVENT/APRV+PSV, NIV-T, NIV-S/T, NIV/CPAP Parametri monitorizati: VTi, VTe, MVi/MVe, FiO2, Paw, PEEP, Pmean, Pmin, Pplat, Ppeak, fspont, MVespont, ftotal, WOB, Rexp, Cdyn, RSBI, Vdaw, Tispont, FiCO2, EtCO2, Leakniv mai putin Aparat de ventilatie mecanica VG 70, conform anunt ADV1137589 AVAND IN VEDERE DECRETUL NR.195.

Număr anunț
DA25394670
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
39717100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.960 RON
Valoare atribuită
59.960 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.960 RON

din 59.960 RON estimat