Atribuită Cumpărare directă

Conform cerintelor din caietul de sarcini atasat

Număr anunț
DA25403563
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
Cod CPV
42131000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.620 RON
Valoare atribuită
5.620 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.620 RON

din 5.620 RON estimat