Atribuită Cumpărare directă

gratar metalic trafic auto zincat termic dimensiune 500 * 1000

Număr anunț
DA25395191
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI 19502679)
Furnizor / câștigător
LICHTGITTER RO SRL (CUI 19275088)
Cod CPV
42214110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.479,80 RON
Valoare atribuită
9.479,80 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.479,80 RON

din 9.479,80 RON estimat