Atribuită
Cumpărare directă
Laptop DELL Inspiron 3593 I5 1035G1 8GB 256GB pret 2460 lei fara tva Licenta Windows 10 PRO 64BIT ENG OEM FQC-08929 pret 650 lei fara tva T5D-03216 Office 2019 Home and Business EN pret 1050 lei fara tva GEANTA NOTEBOOK TARGUS 15.6 TAR300 pret 55 lei fara tva LOGITECH Wireless Mouse M171 910-004424 pret 45 lei fara tva
- Număr anunț
- DA25396274
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260 RON
- Valoare atribuită
- 4.260 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.