Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare acessorii IT conform Anunț publicitar nr. 738/23.03.2020 și ofertă prezentată de operatorul economic astfel: Unitate de stocare în rețea : Synology RackStation NAS RS819 4-Bay 1U; 6Gb/s SATA to Gigabit Ethernet (1,000 Mbit/s); 2GB RAM; Realtek RTD1296; quad-core 1.4GHz - buc 1; Hard disk: Western Digital WD40EFAX Red 4TB, SATA3, NAS HDD, 64MB -buc 4; Kit șină rack: compatibila carcase 1U- buc 1
- Număr anunț
- DA25404919
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30233140-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.693,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.693,90 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.