Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid in bidon de 5 litri., dezinfectant 1.3 l, dozator dezinfectant 1.3 l

Număr anunț
DA25396091
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI 26559562)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.805 RON
Valoare atribuită
1.805 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.805 RON

din 1.805 RON estimat