Atribuită Cumpărare directă

Se va achizitiona lucrari de reparatii pentru Modul Steua Norocoasa. Va transmitem pe adresa dumnevostra de e-mail caietul de sarcini cu lucrarea necesara. Daca puteti respecta cerintele conform caietului de sarcini va rugam sa ne transmiteti pe e-mail devizul, si doar apoi sa ne da-ti acceptul.

Număr anunț
DA25404898
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
SELALICE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17792479)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat