Atribuită Cumpărare directă

Pahar Berzelius 600 ml. - 1 set cu 10 buc. Pahar Berzelius 1000 ml. - 10 buc. Pahar Berzelius 2000 ml. - 10 buc. Pahar Berzelius 5000 ml. - 10 buc.

Număr anunț
DA25388026
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.733,08 RON
Valoare atribuită
5.733,08 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.733,08 RON

din 5.733,08 RON estimat