Atribuită Cumpărare directă

PERNA AER FATA SCANIA COD 1521114

Număr anunț
DA25397639
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
PRO TRUCK SRL (CUI 15297768)
Cod CPV
19510000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,16 RON
Valoare atribuită
399,16 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,16 RON

din 399,16 RON estimat