Atribuită Cumpărare directă

Sistem Intel I3 9100F, SSD 240, 4gb DDR4, PV 1 GB, sursa 450W, W10P, Monitor 21,5, Kit Tast + Mouse

Număr anunț
DA25394724
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat