Atribuită Cumpărare directă

Servicii achizitii publice proiecte PNRR - C15 DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE BUZOESTI

Număr anunț
DA34816561
Autoritate contractantă
COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON