Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid (crema de sapun) antibacterian SANITEC -8.25lei/litru. Mod de ambalare : bidon de 1L SANITEC. PRODUS ITALIA!!!!!!!!!!!!! Prezentam monstre pt produsul ofertat fise tehnice si de securitate care certifica calitatea exceptionala a produsului Produsul ofertat exista pe stoc in diferire mirosuri( argan. iris magnolie, cocos etc)

Număr anunț
DA25395425
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.485 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485 RON

din 1.485 RON estimat