Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Sarcina : 2 tone Timp ridicare: 3 sec Inaltime ridicare max.: 295 mm Dimensiuni: 485x330x195 mm Greutate: 14 kg Cricul pneumatic cu perna TRA3812 de la Big Red are o capacitate de 2 tone, timpul de ridicare de 3 secunde si este util in service-urile si atelierele auto. f20 TRA3812
- Număr anunț
- DA25348862
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 42413300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.680 RON
- Valoare atribuită
- 2.680 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.