Atribuită
Cumpărare directă
1 Dozator sapun lichid/ dezinfectant maini din plastic ABS capacitate 370 mll - 1.500 buc. pentru cele 1500 asociatii de proprietari/locatari din Mun. Resita, in conformitate cu Ordonanța Militară nr. 4 din 2020 privind măsuri de prevenire a răspândirii COVID19. Articolul 6 (1) Autorităţile administraţiei publice locale vor asigura montarea de dispozitive cu soluţii dezinfectante la toate intrările blocurilor de locuinţe situate pe raza unităţii administrativteritoriale şi vor dezinfecta periodic lifturile, casa scărilor şi alte spaţii comune. (2) Măsura se aplică începând cu data de 31 martie 2020.
- Număr anunț
- DA25397651
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.275 RON
- Valoare atribuită
- 64.275 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.