Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare și întreținere a echipamentului informatic - faxuri, copiatoare, imprimante, scannere, videoproiectoare, xerox-uri, PC-uri si laptop-uri. Operația de întreținere se execută după regulile indicate de fabricant; Timpul de intervenție în cazul unei defecțiuni este de maximum 24 ore de la anunțarea telefonică a prestatorului. Timpul de remediere în cazul unei defecțiuni este de maximum 24 de ore de la sosirea prestatorului la sediul autorității contractante. Nu sunt incluse: - consumabilele - piesele de schimb Prețul este de 51,80 lei/bucată/lună.

Număr anunț
DA25405278
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,VASILE ALECSANDRI (CUI 20745701)
Furnizor / câștigător
S&B TELECOM S.R.L. (CUI 15105722)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.567,20 RON
Valoare atribuită
10.567,20 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.567,20 RON

din 10.567,20 RON estimat