Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire Documentatie cadastrala pentru Consiliul Local, in vederea aprobarii si emiterii hotararii pentru terenurile fara constructii din domeniul public si privat în zona cu regim de carte funciara veche, pentru parcelele: 586/1, înscrisî în CF 918, parte parcelă funciară 2048/1, înscrisă în CF vol II, în suprafață de 929 mp, parte parcelă funciară 465/2, înscrisă în CF 918, S= 195 mp, parte parcelă funciară 1750/4, CF 918, S=1037 mp, parte parcelă funciară 1506/4, CF 33631, S=536 și parte parcelă funciară 453 și 454, CF 918, S=2668.
- Număr anunț
- DA25388087
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.