Atribuită Cumpărare directă

Kit service 3 ani - Fabius MX08153 - 2 BUC PTR FABIUSTIRO ;2 BUC FABIUS GS PREMIUM

Număr anunț
DA25351232
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.068 RON
Valoare atribuită
8.068 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.068 RON

din 8.068 RON estimat