Atribuită
Cumpărare directă
Statie de andocare doua HDD 2.5"/3.5" la USB 3.0 + funcția clonare offline, Unitek Y-3032 Unitek Statie de andocare dual HDD USB 3.0 + funcția clonare offline, Y-3032 PN: C1438730 PN: Y-3032 Garanție 24 de luni Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. POL115L
- Număr anunț
- DA25385047
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,98 RON
- Valoare atribuită
- 415,98 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.