Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv acces intraosos / Ac acces intraosos/ Cateter osos BIG adulti ( Bone Injection Gun ) Dispozitiv acces intraosos / Ac acces intraosos/ Cateter osos BIG copil ( Bone Injection Gun )

Număr anunț
DA25356872
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.940 RON
Valoare atribuită
4.940 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.940 RON

din 4.940 RON estimat