Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste să achiziționeze -Servicii de mentenanță pentru aplicația AvanTax, conform ofertei de preț nr. 2903/26.03.2020

Număr anunț
DA25375367
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat